Korepetycje z chemii, biologii oraz j. ukraińskiego | Репетиторство з хімії, біології та української мови в Bibliotece Mały Kack

Biblioteka Mały Kack

We wtorki - 9 i 23 kwietnia w godz. 15:00-17:00 - zapraszamy młodzież (13+) polską oraz ukraińską do korzystania z korepetycji w zakresie chemii, biologii oraz j. ukraińskiego. Korepetycji udzielać będzie p. Ludmila. Korepetycje organizowane w ramach projektu "Biblioteka dla wszystkich. Moje miejsce".

Кожного другого й четвертого вівторка місяця запрошуємо підлітків (13+) з Польщі та України на додаткові заняття з хімії, біології та української мови. Заняття проводитиме пані Людмила.
Projekt „Biblioteka dla wszystkich" jest realizowany przez FRSI w partnerstwie z Save the Children International.
Проект «Бібліотека для кожного» реалізується FRSI у межах партнерства з Save the Children International.
 #mojemiejscewbibliotece #моємісцевбібліотеці

Na beżowym tle czarny, duży napis "On/Off" poniżej napis: "Wiedza, rozwój, pasja, integracja. Spotkania dla młodzieży". Na dole logotypy: Biblioteka dla wszystkich, FRSI, Save the Children

Głośne czytanie + praca plastyczna

09 / 05 / 2024