Warsztaty malowania brzegów książek dla dorosłych

Biblioteka Śródmieście

Zapraszamy dorosłych czytelników na warsztaty malowania brzegów książek: 30 kwietnia (wtorek) o godz. 17.00 w Bibliotece Śródmieście.

Za pomocą farb i pisaków akwarelowych uczestnicy ozdobią brzegi swoich ulubionych książek i nadadzą im niepowtarzalny charakter.

Jeśli chcesz ozdobić brzeg swojej ukochanej książki, przynieś ją ze sobą. Możesz też ozdobić brzegi książek z bookcrossingu, które także przygotujemy.

Ilość miejsc jest ograniczona. Obowiązują zapisy na adres: promocja@bibliotekagdynia.pl

Wydarzenie organizowane w ramach programu Erasmus+ „Europejskość na skalę lokalną. Biblioteka jako miejsce edukacji i spotkań”.

Na zdjęciu poniżej: "Hobbit z objaśnieniami", J.R.R. Tolkien, Wstęp i objaśnienia: Douglas A. Anderson, Wydawnictwo Bukowy Las

Makrama. Warsztaty dla dorosłych

14 / 05 / 2024

Koncert zespołu Zabawa